top of page

Приклад виконання замовлення по 3д скануванню готового ювелірного виробу для зміни масштабу

3D-сканування – це процес створення цифрової копії фізичного об'єкта. У ювелірній індустрії 3D сканування використовується для створення цифрової моделі готового виробу, яку можна змінювати на власний розсуд. У цьому блозі ми розглянемо приклад виконання замовлення щодо 3D сканування готового ювелірного виробу для зміни масштабу та геометрії.


Нещодавно наша команда отримала замовлення на зміну розміру та геометрії ювелірного кільця, яку було виготовлено клієнтом кілька років тому. Для виконання цього замовлення ми вирішили використати 3D сканування.Спочатку ми провели 3D сканування кільця за допомогою спеціального сканера. Цей сканер працює на основі технології структурованого світла, яка дозволяє створити точну цифрову копію об'єкта у вигляді точок, званих "хмара точок". Потім ми використовували спеціальне програмне забезпечення для обробки цієї хмари точок та створення цифрової моделі кільця.


Після створення цифрової моделі ми розпочали процес зміни масштабу та геометрії кільця. Ми використовували спеціальні програми для моделювання та редагування 3D моделей, які дозволили нам точно змінити розмір та форму кільця, зберігаючи при цьому його унікальний дизайн та стиль.


Після того, як ми закінчили роботу над моделлю, ми відправили її на 3D-друк. 3D друк – це технологія, що дозволяє створювати фізичні об'єкти на основі цифрових моделей. Ми використовували спеціальний 3D принтер, який створив точну копію зміненого кільця.


Нарешті, ми зробили обробку та полірування кільця, щоб воно виглядало як нове. Клієнт був дуже задоволений результатом і був здивований тим, як ми змогли змінити розмір і геометрію його улюбленого кільця.


3D сканування та моделювання – це унікальні технології, які дозволяють створювати точні копії об'єктів та змінювати їх на власний розсуд. В ювелірній індустрії ці технології використовуються для створення унікальних ювелірних виробів та для зміни вже готових виробів. Вони дозволяють дизайнерам та ювелірам експериментувати з різними варіантами дизайну та форми, зберігаючи при цьому унікальність та індивідуальність кожного виробу.


Крім того, 3D сканування та моделювання можуть бути корисними в інших аспектах ювелірного виробництва, наприклад, для створення прототипів нових виробів або для відтворення втрачених або пошкоджених ювелірних виробів.


Важливо відзначити, що процес 3D сканування та моделювання потребує певних знань та навичок. Необхідною умовою отримання точної цифрової моделі є правильне сканування об'єкта і подальша обробка даних. Тому важливо звертатися лише до професіоналів, які мають досвід та кваліфікацію у цій галузі.


Також варто відзначити, що 3D сканування та моделювання – це не єдиний спосіб створення та зміни ювелірних виробів. У ювелірній індустрії також використовуються традиційні методи, такі як ручна обробка та лиття, які також мають свої переваги та недоліки.


У результаті, 3D сканування та моделювання – це технології, які з кожним роком стають все більш популярними та затребуваними в ювелірній індустрії. Вони дозволяють створювати унікальні та індивідуальні вироби, а також змінювати готові вироби відповідно до побажань клієнтів. Однак для того, щоб отримати якісний результат, важливо звертатися тільки до професіоналів.
Comments


Популярні публікації
Ще немає постів цією мовою
Щойно пости будуть опубліковані, ви побачите їх тут.
останні публікації
Архів публікацій
Пошук по тегам
bottom of page