top of page

Ювелірний 3д друк воском за технологією MJM з використанням 3д принтера ProJet 2500w

Наша компанія спеціалізується на 3D-друку ювелірних виробів з використанням технології MJM (MultiJet Modeling) та матеріалу воском PolyJet. Ця технологія дозволяє створювати дуже деталізовані моделі високої точності, які можна використовувати для створення виливків ювелірних виробів.


ProJet 2500w, 3д друк воском в Украіні
Ювелірний 3д друк воском за технологією MJM з використанням 3д принтера ProJet 2500w

Ми розуміємо, що кожен ювелірний виріб є унікальним, тому ми пропонуємо нашим клієнтам послуги з індивідуального проектування та створення моделей. Ми працюємо у тісній співпраці з нашими клієнтами, щоб розуміти їхні потреби та створювати для них найбільш відповідні моделі.


Крім того, ми пропонуємо нашим клієнтам послуги з прототипування, що дозволяє їм перевірити та затвердити моделі перед початком виробництва. Це гарантує, що клієнти отримають те, що вони хотіли, і що ювелірний виріб ідеально відповідатиме їхнім вимогам.Наші фахівці мають багатий досвід роботи з 3D-друком ювелірних виробів, тому ми можемо гарантувати високу якість роботи та швидке виконання замовлень. Ми дбаємо про те, щоб наші клієнти отримували тільки найкраще, тому ми використовуємо лише передове обладнання та матеріали.


Якщо ви хочете замовити унікальний, високоякісний ювелірний виріб, зв'яжіться з нами сьогодні, і ми з радістю допоможемо втілити ваші мрії в життя!Commentaires


Популярні публікації
Ще немає постів цією мовою
Щойно пости будуть опубліковані, ви побачите їх тут.
останні публікації
Архів публікацій
Пошук по тегам
bottom of page