top of page

Пластики для FDM 3D принтера

після покупки 3D принтера одним з основних завдань пользовтеля 3Д принтера є вибір відповідного філамента (нитки) для 3D друку моделей. Від правильного вибору нитки залежить якість, точність і фізичні властивості надрукованій 3D моделі.

Купити ABS пластик для 3D принтера

доступний якісний пластик, що дозволяє друкувати функціональні 3D моделі. Дуже добре підходить для друку корпусів електроніки, деталей автомобілів, елементів схильних до фізичних навантажень. Відмінно обробляється механічним і хімічним способом (ацетон, етілоцітат). Температура друку ABS пластиком 220-235 градусів для екструдера, 90-110 градусів для підігрівається платформи. Бажано використовувати принтер із закритою областю друку. Друк проводиться без включення оюдува моделі.

купити PLA пластик для 3D принтера

PLA пластик для 3D принтера - найпростіший і надійний у використанні тип пластика для 3D друку. Завдяки екологічно чистій сировині, з якого виробляється PLA пластик, його можна використовувати для 3d друку іграшок, посуду та ін. Моделей, де екологічність має значення. Пластик легкий у використанні, тому що має низьку усадку. Рекомендується для друку об'ємних моделей.

bottom of page