top of page

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З НАМИ

кваліфіковані фахівці

Наші співробітники мають великий досвід у сфері 3D друку, моделювання 3D моделей, 3D сканування, промислового дизайну і прототипування.

Всі наші фахівці постійно проходить профільне навчання, відвідують підприємства виробників найсучаснішого 3D обладнання по всьому світу, отримуючи навички роботи і обслуговування з першоджерела.

Ми не стоїмо на місці - наші знання множаться з кожним днем нашої роботи. І найголовніше - ми дуже любимо свою роботу і кожен замовлення, особливо найскладніші нам шалено цікавий.

З нами будь-яка Ваша ідея знайде відчутні форму і вид.

краще 3D обладнання

У розпорядженні наших фахівців є всі інструменти для втілення Вашої ідеї в реальність. Велика кількість найсучаснішого обладнання для 3D друку, 3D сканування, обробки поста. Наше обладнання зможе реалізувати будь-яку ідею з високою точністю і в короткі терміни. Що не маловажно, матеріали використовуються для друку мають сертифікати якості і розумну ціну.

Ювелірне виробництво з точністю до 5 мікрон, стоматологія, машинобудування, освіта, виготовлення дослідних зразків і кінцевих виробів, реверсінжінірінг, архітектура - все ці завдання під силу нашим 3D принтерів, 3D сканерів під управлінням кращих фахівців.

Ваш інтерес
  • Рішення "під ключ" - 3D моделювання, 3D сканування, 3D друк - доповнюйте свій проект відразу - будьте попереду конкурентів.

  • 100% конфіденційність даних на всіх етапах спільної роботи.

  • Доставка готових моделей по Україні і країнам СНД.

  • Прототипування будь-яких моделей на замовлення.

  • Розширення кругозору в новітніх 3D технологіях

  • Низька ціна готових виробів в порівнянні з традиційними способами виготовлення дрібносерійних партій і одиничних виробів.

  • Значне скорочення часу виходу на ринок з готовим продуктом.

bottom of page