top of page

Ювелірна 3D друк в Києві

Наше обладнання дозволяє створювати високоточні 3D прототипи і майстер-моделі ювелірних прикрас і деталей ювелірної точності. Розміри області побудови з ювелірною точністю на нашому обладнанні досягають 145x145x175 mm, що дозволяє створювати майстер моделі величезних (по ювелірним мірками) об'єктів з максимальною деталізацією.

Великий асортимент наявних полімерів дозволяє створювати моделі, наступних цільових призначень:

  • пряме лиття металу - матеріали з мінімальною зольністю і можливістю друку з висотою шару в 20 мікрон, дозволяють отримати виливок безпосередньо з надрукованою моделі. Новітні матеріали не мають проблем виплавлення полімерів минулих років.

  • майстер модель для зняття форми холодним і гарячим методами - сучасні фотополімери дозволяють застосовувати "гарячий" метод отримання форми, витримуючи при цьому температуру до 190 градусів Цельсія без деформації.

  • як кінцевий виріб - без обробки, або з наступною обробкою електроплейтінгом (покриття металами), фарбуванням (в т.ч. акриловими фарбами).

Ціноутворення ювелірної 3D друку:

вартість 3D друку ювелірних моделей розраховується індивідуально, при наявності 3D моделей. Вартість залежить від конфігурації, обсягу моделей, необхідної якості а також матеріалу для 3D друку і час роботи верстата (3D принтера)

Ми не вимірюємо вартість друку в "міфічних" одиницях "столи", "закладки" і т.п. - вага матеріалу і час роботи верстата - складові формули розрахунку вартості. Варто зауважити, економічно доцільніше друк декількох моделей одночасно, при цьому вартість скорочується на 15-30%, тому що час роботи верстата сумарно менше, ніж при 3Д друку кожної одиниці окремо.

Матеріали для прямого литва:

Ми використовуємо матеріали, які добре себе показують на практиці і при дотриманні рекомендованих циклів і умов лиття (рекомендації виробників полімерів) в більшості випадків дають хороший результат.

У нашому розпорядженні матеріали від виробників: Formlabs Castable V2, B9 Yellow, B9 Emerald, Photocentric CAST і ін. Ви так само можете купити матеріали для 3D друку моделей для прямого литва в нашому магазині.

Замовлення послуги ювелірної 3D друку:

для замовлення послуги ювелірної 3D друку, необхідно відправити моделі email: info@3dprint.com.ua

Ювелірна 3D друк - галерея робіт

bottom of page