top of page

Замовити послугу 3D друку в Україні

З нашою компанією Вам не обов'язково купувати дороге 3D обладнання, навчатися всім тонкощам роботи з ним, витрачати на це багато часу і коштів. Замовити послугу 3D друку - дуже просто - заповніть форму і опишіть Ваше замовлення. І Ваша ідея в короткий термін і розумні гроші перетвориться в реальність.

Ювелірна 3D друк мабуть, один з найточніших і складних видів друку. Ми надаємо послуги ювелірної 3D друку з полімерного воску, а так само з матеріалів, які служать для виготовлення майстер-моделі і моеделй під "гумку". Досвід ювелірної 3D друку наших фахівців більше двох років. У нашому розпорядженні ювелірний 3D принтер Kevvox (виробництва Сінгапур) і 3D принтер B9 Creator V1.2 (виробництво США) і великий вибір ювелірних фотополімерів. Точність друку до 5 мікрон.

3D друк поліамідом в Києві (технологія SLS)

Поліамід - білий міцний пластик з високою жорсткістю і стійкістю до дії більшості хімічних сполук. Технологія 3D друку в основі якої лежить лазерне спікання (технологія SLS) абсолютно не вимагає підтримок (неприємний технологічний момент 3D друку), тому відмінно підходить для 3D друку найскладніших, точних прототипів і функціональних пластикових деталей.

Струменевий послойная друк (технологія FDM друку)

Найпоширеніший вид 3D друку на даний момент. Пластикова нитка (може бути з самими різними властивостями - гума, нейлон, дерево, електропровідність і т.д.) надходить в нагрітий екструдер і виходить з нього тонкою ниткою, яка по верствам створює необхідний Вам об'єкт. Плюси FDM технології - досить великі розміри друку, деталі витримують серйозні механічні навантаження, найдешевша технологія. Мінуси - не завжди достатня точність і деталізація об'єктів (не підходить для ювелірів).

Стоматологічна 3D друк (стоматологічні полімери)

Стоматологія - одна з галузей, постійно крокує в ногу з технічним прогресом. 3D друк полімером - один з найбільш підходящих для стоматології метод 3D друку. Висока точність, наявність біосумісних матеріалів і матеріалів для прямого литва, дозволяють широко використовувати переваги полімерної 3Д друку в стоматології. Процес комп'ютерного моделювання коронок, виправлення прикусу - це сьогоднішня реальність завдяки 3D друку.

bottom of page