top of page

Інженерне 3Д сканування в Україні

Дизайн продуктів з використанням

інженерного 3Д сканування

2019-06-02_125504.jpg

Індивідуалізація (кастомизация) з використанням 3D сканування

IMG_1851.jpeg

Оформлення конструкторської документації з використанням

інженерного 3Д сканування

2019-06-02_130513.jpg

Що являє собою інженерне 3Д сканування?

Це 3D сканування фізичного предмета з високою точністю геометрії (найчастіше можна домогтися м аксімальной похибки не більше 0,1% від габариту вироби, або, наприклад: на 100 мм похибка не буде перевищувати 0,1 мм). Фізичний предмет сканується точним 3д сканером з усіх боків і на основі цих окремих сканів виходить загальна 3д модель Вашої інженерної деталі. Більшість сканерів "віддають" Вашу модель в форматах STL або OBJ. При цьому необхідно брати до уваги, що поверхня Вашої моделі побудована точками, які знаходяться на деякій відстані один від одного (це по суті і є дозвіл сканування або щільність точок).

На щастя, більшість сучасних CAD програм (Solid Works, Autocad, Fusion 360 і т.д.) підтримують ці формати і дозволяють Вам, з прив'язкою до отриманої сітці відбудувати з високою точністю необхідну модель.

Що дає інженерне 3д сканування?

1. Ви отримуєте точну геометрію Вашої деталі - зникає необхідність проводити години зі штангель-циркулем, знімаючи десятки і сотні геометричних розмірів з занесенням їх в ескіз майбутньої деталі .. Так само 3д скан містить всю інформацію про модель, включаючи округлення і фаски, про яких часто забувають, при вимірах основний геометрії.

2. Ви отримуєте можливість вимірювання складної геометрії, кутів, радіусів і їх взаємного розташування, що в більшості випадків неможливо отримати простими вимірювальними інструментами.

3. На всіх етапах проектування Ви можете порівнювати результат побудови моделі з результатами 3D сканування. Це значно зменшує можливість помилки.

4. Існуючий на сьогодні CAD софт, дозволяє розпізнавати примітиви в конструкції деталі і їх розміри. При освоєнні інженером цих інструментів - реверсінжінірінг дозволяє скоротити час на проектування в десятки разів в порівнянні з побудовою з нуля, маючи вимірювання простими вимірювальними інструментами.

5. Для багатьох завдань немає необхідності відбудовувати всю деталь - Ви можете внести зміни лише в цікавій для частини моделі.

6. У Вас з'являється можливість побудови "у відповідь" частини деталі - наприклад прес-форма, або навпаки - модель зі зліпка - простими булеві операціями.

7. Швидке створення і оформлення конструкторської документації і рендеру вироби.

bottom of page