top of page

Виробники

3D принтерів і 3D сканерів, представлених в нашому магазині.

У нашому інтернет-магазині Ви знайдете докладну інформацію про провідних виробників 3D обладнання, а так само зможете замовити 3D принтери і 3D сканери цих компаній з доставкою по всій Україні.

Photocentric

Компанія Photocentric - офіси компанії знаходяться в США і Великобританії. Компанія заснована в 2002 і відразу зайняла одне з лідируючих світових позицій у виробництві рідких фотополімерних матеріалів. У 2015 році компанія вийшла на ринок 3D друку з недорогим 3D принтером і абсолютно новим видом фотополімерів - фотополімерами денного світла. Компанія активно розвиває свої продукти, представляючи нові моделі 3Д принтерів і фотополімерів. Технологія 3d друку полімерами денного світла може на завжди змінити ринок якісною і недорогою 3D друку. Вже зараз доступні моделі з великим розміром області побудови і недорогими витратними матеріалами (в 3-4 рази дешевше конкурентів). На початку 2016 року Наша компанія стала ексклюзивним представником продукції Photocentric на території Росії і України.

купить 3D принтер Leapfrog в Украине
Производители Photocentric
Leapfrog BV

Компанія Leapfrog BV - центральний офіс компанії знаходиться в Нідерландах, там же знаходиться основний інженерний склад компанії. Молода, що динамічно розвивається, яка поставила перед собою мету - розробка принтера, який дає можливості для покращення якості 3D друку, простоту використання, і демократичну вартість. Команда компанії впевнено рухається до цієї мети, постійно вдосконалюючи свої принтери, а так само використовуючи найкраще програмне забезпечення на даний момент на ринку софта 3D друку - Simplify 3d і Materialise. У лінійки 3Д принтерів компанії є один з найшвидших принтерів - Leapfrog HS; один з найточніших принтерів з величезною областю побудови - Leapfrog XEED. Ці продукти добре себе зарекомендували в усьому світі, включаючи ринок України.

купить 3D принтер Leapfrog в Украине
Производитель Leapfrog
Производитель FORMLABS
FORMLABS

Компанія FORMLABS є розробником і виробником технологій 3D-друку. Компанія в Сомервіллі, штат Массачусетс, була заснована у вересні 2011 року трьома студентами MIT Media Lab. Компанія розробляє і виробляє 3D-принтери і відповідне програмне забезпечення та витратні матеріали. Перший продукт компанії - Formlabs Form 1 був успішно запущений на майданчику кікстартер. На сьогодні капіталізація компанії більше 1 млрд $. Останні продукти Formlabs Form3 і Formlabs Form 3L - є кращими настільними принтерами в своїй ціновій категорії. Компанія ТОВ "3Д Принт" - офіційний представник і сервісний центр Formlabs в Україні.

Производитель David
DAVID

Компанія DAVID Vision Systems GmbH, розташована в Кобленці і Брауншвейг - Німеччина, була заснована на початку 2009 року при Інституті робототехніки та управління процесами на Ту-Брауншвейг. Компанія розробляє програмні і апаратні рішення для оптичної отціфровкі поверхонь (3D сканування). David зосередили свою увагу на недорогих, гнучких рішеннях - таких як David SLS-2 . Програмне забезпечення компанії DAVID знаменито на весь світ своєю простотою, точністю і швидкістю обробки 3D сканованих фрагментів об'єктів. Замовити сканування 3D сканером DAVID SLS-2 з використанням автоматичного столу DAVID TT-1 (Automatic Turntable).

Производитель Zmorph
Zmorph

ZMorph (вимовляється Зі-морф) отримав свою назву від грецького слова Morphe, μορφή (форма, що означає зміна; форма; форми; в переносному сенсі, характер), яка в нашому розумінні має пряме відношення до процесу формування (матеріалізації) через тривимірну друк і обробку матеріалів. Чому Z? 'Z' позначає третій вимір, як в декартовій системі координат (XYZ), тому ім'я можна розуміти як "той, який створює об'єкти в трьох вимірах".

Компанія молода, але дуже амбітна. Підтвердженням тому служить факт, що таку молоду компанію вже прийняли в Elite Hardware Club, в який входить 107 найкращих стартапів планети. Так само відкриті офіси і шоуруми в Сан-Франциско

. Наша компанія 3Dprint.com.ua стала офіційним представником продукції компанії Zmorph в Україні .

Производитель Makerbot
Makerbot

3D принтери компанії Makerbot давно стали еталоном в домашній 3D друку і 3Д друк для хобі. У лінійці 3D принтерів Makerbot є так само моделі призначені для професійного використання. Якісна збірка, швидке інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення Makerware, велика спільнота власників - все це приваблює користувачів. Головний офіс компанії знаходиться в Нью-Йорку. Компанія була заснована в 2009 році і почала випускати відкриті проекти 3D принтерів. Після отримання перших успішних результатів, компанія почала рухатися в бік закриття своїх продуктів і отримання прибутку.

Ultimaker

3D принтери компанії Makerbot давно стали еталоном в домашній 3D друку і 3Д друк для хобі. У лінійці 3D принтерів Makerbot є так само моделі призначені для професійного використання. Якісна збірка, швидке інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення Makerware, велика спільнота власників - все це приваблює користувачів. Головний офіс компанії знаходиться в Нью-Йорку. Компанія була заснована в 2009 році і почала випускати відкриті проекти 3D принтерів. Після отримання перших успішних результатів, компанія почала рухатися в бік закриття своїх продуктів і отримання прибутку. У нашому магазині Ви зможете купити 3D принтер Ultimaker.

Производитель Ultimaker
Wanhao

Офіс компанії знаходиться в Китаї, недалеко від Шанхая. Перший 3D принтер Wanhao, проданий компанією на експорт, був випущений в 2012 році. З тих пір компанія дуже підвищила якість і надійність продукції. 3Д принтери WANHAO цінують любителі розумних покупок, адже якість збірки і матеріалів часто перевершує навіть європейські і американські аналоги. Використання металів в несучої конструкції корпусу 3D принтера значно підвищують стабільність і акуратність друку принтерів Wanhao. А зв'язка хорошого "заліза" і ретельно підібраних налаштувань і попередніх дозволяють принтерів Ванхана друкувати з шаром в 0.04 мм !!!

Производители Wanhao
QUNIX

Офіс компанії знаходиться в Санкт-Петербурзі, Росія. Перший 3D принтер компанії QUNIX - RK-1 запущений в серійне виробництво в 2016 році. Незважаючи на зовсім молодий вік компанії перший продукт різко набирає популярність серед ювелірів і стоматологів, завдяки надійності конструкції, інноваційним конструкційних і елементним рішенням і відкритості продукту до сторонніх видаткових матеріалів, з можливістю точної настройки експозиції і повним контролем над процесом 3D друку.

У молодої компанії Qunix все ще попереду .. І вже зараз її провідні фахівці готують нові моделі 3D принтерів з використанням абсолютно нових принципів 3Д друку і матеріалів. Компанія 3Д Принт здійснює продаж, навчання і повну підтримку продуктів Qunix на території України.

Производители Qunix
bottom of page