top of page

Модуль одного екструдера для друку филаментом
є класичним модулем для Zmorph 3D принтера. Дозволяє створювати тривимірні моделі матеріалами: ABS, PLA, PVA, нейлон, гума, Timberfill, Woodlay, Ninjaflex діаметром 1.75 мм.

Великий брат ZMorph класичного екструдера 1.75 мм.
Цей екструдер використовує матеріали більшого діаметра. Сумісний з ABS, PLA, PVA, Rubber, Nylon, Ninjaflex, Woodlay and Timberfill нитками. Крім того, може використовувати 3.00мм прутки пластика для друку (як в 3D ручках).

ПОДВІЙНИЙ

Екструдер

Пластиковий екструдер для застосування двох матеріалів.
Застосовуються два незалежних крокових двигуна, два нагрівальних блоку і два датчиків температури. Модуль дозволяє здійснювати багатобарвну і багатоскладних FDM 3D друк.

Новий екструдер PRO показує відмінну якість друку, а так само дає можливість друкувати двома матеріалами і двома кольорами з різними варіантами змішування - тобто ви можете друкувати свою модель в кольорі, з плавними переходами з одного кольору в інший. Все це стало можливим, завдяки унікальному сопла в якому відбувається змішування матеріалів з двох хотендов.

Дайте волю своєму творчому потенціалу з ZMorph!
Просто встановіть Dremel або інший подібний інструмент на Zmorph і перетворите його в ефективний ЧПУ верстат. Дозволяє фрезерувати і гравірувати дерево, папір, пластики, м'які метали і безліч інших матеріалів. Просто включите свою фантазію!

3D друк керамічних предметів з ZMorph.
Наш модуль для керамічної друку дозволяє здійснювати 3D-друк пастоподібних матеріалами, такими як кераміка. Підготуйте свої матеріали з глиняних або гіпсових сумішей. Команда ZMorph створила інструкції і рецепти приготування таких матеріалів. Використовуйте ці інструкції.

ZMorph може стати слухняним помічником на Вашій кухні! Просто встановіть шоколадний екструдер. Модуль дає Вам можливість, створювати 2D і 3D об'єкти зі їстівних кондитерських матеріалів, таких як: тісто, шоколад, крем або будь-який інший вид пастоподібних продуктів.

Використовуйте силу лазера,
який дозволяє різати дерево, папір, картон, полікарбонат, а також інші тверді матеріали, коли необхідно отримати рез складній траєкторії. Перетворіть свій Zmorph в різак металу або гравер.

3D сканер здатний створювати цифрову копію об'єктів малого і середнього розміру, використовуючи набір лазерів і спеціальних датчиків для програмного забезпечення Voxelizer. Побудований на концепції поворотного столу, він має досить невеликі габарити, щоб поміститися на будь-якому робочому столі, поруч з 3D принтером ZMorph - Вашої персональної міні-фабрикою, який підключається до нього.

3D СКАНЕР

ZMORPH

5-координатної

МОДУЛЬ

5-осьовий експериментальний модуль створює базу для подальшого розширення можливостей ZMORPH - Вашого персонального фабрікатора.
Модуль дозволяє добиратися в важкодоступні ділянки об'єкта, тому може бути використаний в якості фрезерного верстата для виробництва точних ювелірних виробів або стоматологічних моделей. Функція 3D сканування, доступна в цьому модулі, використовує передові кінематичні схеми збору даних про геометрію об'єкта і з високою точністю відображає їх у цифровий копії. Надалі точна цифрова копія може бути відтворена в фізичну форму на ZMorph з різних матеріалів (з модулями друку пластиком - екструдерами).

Zmorph модули

ЗАМОВИТИ ZMORPH 2.0SX

Вы успешно заказали свой ZMORPH!

Anchor 3
bottom of page